Προσφορά βιβλίων από τις εκδόσεις «ΒΙΒΛΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ» ΚΑΙ «Ο ΣΩΤΗΡ» για τη δανειστική Βιβλιοθήκη

Με μεγάλη χαρά δεχτήκαμε την προσφορά βιβλίων για την δανειστική βιβλιοθήκη του σχολείου μας από τις εκδόσεις «ΒΙΒΛΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ» ΚΑΙ «Ο ΣΩΤΗΡ».Τώρα βρίσκονται ήδη στα σπίτια των μαθητών.Τους αποστείλαμε το εξής email: « Σας ευχαριστούμε θερμά για την δωρεάν ενίσχυση της βιβλιοθήκης μας με βιβλία που μας στείλατε. Στη δύσκολη συγκυρία που διανύουμε η προσφορά σας είναι πολύτιμη για τους μαθητές και τις μαθήτριες του Σχολείου μας, του 5ου Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης. Καλά Χριστούγεννα και καλή Πρωτοχρονιά. Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου. Η Διεύθυνση, το διδακτικό προσωπικό, οι μαθητές/τριες του Σχολείου.»